KONST / Litografier / Färglitografier 17132191
nr 1713 2191
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 56x72
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:33:42
11/7 11:12:15
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius